SCAG jednoducho najlepší

SCAG je vyrobený v USA. So sídlom v meste Mayville v štáte Wisconsin s ďalšími pobočkami vo West Bende, Visconsin a v Greensboro, Severná Karolína. SCAG stavia svoje vlastné stroje vo svojich vlastných továrňach. Ťažký priemysel z "malomestskej Ameriky" sa presadzuje čoraz ďalej. S veľkou starostlivosťou SCAG vlastnými silami dozerá na všetky aspekty od dizajnu, cez testovanie, výrobu a montáž. Kosačky SCAG reflektujú požiadavky kladené na profesionálne zariadenia postavené v najvyššom štandarde kvality.

SCAG 25 rokov

Kosačky SCAG sú od roku 1983 vyrábané pre neľahké podmienky každodennej profesionálnej údržby zelene. Rovnako táto profesionálna kvalita poskytuje roky ohromujúci výkon aj tisícom domácich vlastníkov, ktorí poznajú cenu používania profesionálnej techniky a dôverujú jej. Profesionálne kosačky SCAG pracujú tvrdo celý deň, každý deň, rok čo rok.

Počas štvrťstoročia našej existencie, náš cieľ byť jednoducho najlepší, nás priviedol k inováciám, zlepšeniam a nikdy nebyť spokojný so včerajším úspechom.
Náš kosiaci know-how, kontinuálny vývoj, prísne testovanie a konečné vyladenie výrobného procesu sú nástrojmi každodenného vylepšovania našich kosačiek.
So spätnou väzbou zákazníkov sa podobne zameriavame na zabudovanie vylepšení overených v profesionálnom prostredí.
V každej kosačke SCAG nájdete stopy "malomestskej Ameriky", dôraz na detail, dielenskú zručnosť, hodnotu dobre vykonanej práce.
Ak si budete prezerať tieto stránky, uvidíte na nich obrázky peknej krajiny, uvidíte, že sme hrdí nielen na naše výrobky, ale aj na naše továrne, na našich ľudí a na našu pracovnú etiku.

Detaily robia SCAG odlišným

Bližšie sa prizrite na naše kosačky a sami uvidíte rozdiel. Top kvalita komponentov, vysoko kvalitná oceľ a precízne navrhnuté diely sú montované rukami expertov do spoľahlivého výsledku. Naše výrobné štandardy sú vyššie, pretože SCAG rozdiel znamená pre nás toľko, ako pre našich zákazníkov. Nerobíme kompromisy. Spoľahlivosť, veľký výkon a jednoduchosť údržby je to čo definuje kosačky SCAG dnes aj v budúcnosti.


VYSOKOVÝKONNÝ DESIGN PRE SUPER KOSBU

VELOCITY PLUS

Mulčovací pokos
Mulčovací nôž

PROFI PRIEMYSELNÉ HRIADELE "TIMKEN"Optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a viac
© 2008 KAMEŇ A SPOLOČNÍCI • design ELPO • hosting BESTWEB